Czy pijąc czerwoną herbatę mogę schudnąć, jeśli nie jestem osobą otyłą?

Witam, Czy pijąc czerwoną herbatę mogę schudnąć ,jeśli nie jestem osobą otyłą?Zależy mi na utracie 5 kg.Ile dziennie tej herbaty powinnam pić i po jakim czasie mogę zauważyć efekty? Jaką nazwę ma skuteczna herbata,a nie podrobiona? Czy picie tej herbaty jest bezpieczne dla zdrowia?

Nie sądzę, żeby to miało sens. Działa wręcz odwrotnie, bo człowiek sobie bardziej folguje pijąc "herbatę odchudzającą" . To ma tylko sens, jeśli się zmieni sposób odżywiania lub zacznie ćwiczyć lub jedno i drugie.

Regularne spożycie czerwonej herbaty (Pu-Ehr) jest korzystne dla organizmu, ale nie ma ono magicznej mocy sprawiania, że nie stosując odpowiedniej diety można zredukować poziom tkanki tłuszczowej o 5 kg. Może ona zadziałać co najwyżej wspomagająco do odpowiedniej diety.

Witam serdecznie,

wprowadzając jedynie czerwoną herbatę do swojej diety i nie zmieniając nawyków żywieniowych z pewnością Pani nie schudnie. Picie czerwonej herbaty nie szkodzi zdrowiu ale też proszę nie oczekiwać widocznych efektów spadku wagi. Jedynie zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta przynosi pożądane efekty.
Jeżeli zdecydowałaby się Pani na przejście na dietę zachęcam do współpracy. Mogę ułożyć indywidualny jadłospis dostosowany do Pani stylu życia.
Zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam serdecznie
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk