Czy pissing to dobry pomysł?

Pytanie do Ginekologa - Seksuologa! Witam serdecznie! Razem ze swoją kobietą jesteśmy w wieku 50+. Od dłuższego czasu marzymy o tym by poeksperymentować w łóżku. Moja kobieta chce, abym zsikał się moczem do jej pochwy w całości. Proszę mi powiedzieć, czy mocz nie narobi żadnych powikłań w pochwie? Czy można tak zrobić? A jeżeli tak, to jak postępować po tym jak już się zsikam w pochwę, to od razu pod prysznic? Jakieś szczególne żele do mycia? Bardzo proszę opisać mi powyższe, ewentualnie przed, jak i po, żebym z powyższej odpowiedzi wiedział wszystko. Czy taki eksperyment możemy sobie zafundować, czy też nie?

Witam!
Opisane eksperymenty stwarzają ryzyko infekcji dróg rodnych. Nie jest to wskazane z medycznego punktu widzenia. Jeśli pissing jest obiektem podniecenia to lepiej próbować jego innych form, gdzie nie będzie dochodzić do narażenia pochwy na ryzyko infekcji. W celu utrzymania optymalnej higieny Pana i partnerki, wskazane jest stosowanie odpowiednich preparatów do higieny intymnej o fizjologicznym pH, zawierających kwas mlekowy. Mydła mogą powodować podrażnienia, zmianę pH, wysuszenie okolic intymnych.

Pozdrawiam serdecznie!