Czy plamienia mogą być po tabletce po stosunku?

Witam, po okresie, gdy współżyłam z chłopakiem, pojawiła się brązowa wydzielina i pojawia się jedynie wtedy, gdy współżyjemy. Czym to może być spowodowane? Dodam, że niecały miesiąc temu zażyłam tabletkę tzw. "po". Czy to przez to te plamienia?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Plamienia związane ze stosunkami, tzw. krwawienia kontaktowe, mogą być związane z nadżerką, stanem przedrakowym lub nawet rakiem szyjki macicy, więc nie można ich bagatelizować - należy udać się do lekarza.

Pozdrawiam!