Czy plamienia mogą być skutkiem przyjmowanych leków?

Dzień dobry mam 25 lat. Wykryto u mnie mięśniaka w jamie macicy wielkości 9 mm lekarz przepisał mi lutenyl aby mięśniak się zluszczyl . Na wizycie kontrolnej po braniu tego leku już go prawie nie było . Martwi mnie to że występują u mnie plamienia w środku cyklu 11,13,14,16 dnia . Czym mogą być spowodowane takie plamienia czy może być skutek uboczny brania leku czy są to plamienia okolowolacyjne ? Jakie badania powinnam zrobić aby poznać przyczynę tych plamien . Dodam że zawsze miałam plamienia w środku cyklu ale trwały one Max 2 dni

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć