Czy plamienie brązowe może oznaczać poronienie?

płomienie brązowe w 9 tyg ciazy. niski przyrost być. tj 13%. 5220 za dwa dni 5900 znów po 2 dniach 6700. zarodek wielkości 1.9mm. ciałko zoltawe ponad 5mm. rytm serca zarodka 70. czy te markery zwiastuna nieuchronne poronienie bądź źle rozwijająca się ciążę?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki nieprawidlowe, wymagają kontroli u ginekologa, ciąża zagrożona.