Czy plamienie może świadczyć o poronieniu?

Witam. Mam pytanie. Ostatnią miesiączkę miałam 8 września. Robiłam 10 pażdziernika test ciążowy druga kreska bardzo słaba. Dzisiaj 13 września poszłam do lekarza lekkie brązowe plamienia na USG nie widać pęcherzyka ciążowego. Czy jest szansa żeby ten pęcherzyk się jeszcze pojawił czy może świadczyć to plamienie o poronieniu. Dostałam progesteron dopochwowo i zrobiono badanie beta Hcg wynik jutro. czy jest szansa jeszcze na ciążę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę cierpliwie poczekać na wynik beta-hCG, który potwierdzi lub wykluczy ciążę. Proszę stosować progesteron zgodnie z zaleceniami specjalisty ginekologa.