Czy plamienie to może być poronienie?

Witam jestem w ciazy ale tak naprawdę żaden lekarz nie powiedział mi dokładnie w którym tygodniu , ostatnia miesiączka miałam 29 grudnia w Polsce lekarz mówi mi że jestem w 4 tygodniu a w uk że 6 Od soboty mam plamienie koloru ciemno czerwonego oraz brązowego. Byłam w szpitalu zrobili mi badania z krwi beta wyszły ponad 2tys ale nadal mam plamienie wczoraj pojechałam znowu bo plamienie było troszkę większe i ból w podbtzuszu zrobili mi badanie wziernikiem doktor stwierdził że mam wszystko pozamykane i że wszystko jest w porządku a że widzi stara krew może po ostatnim okresie albo po tym który miał być . Dziś rano wstałam i nadal plamie .. bardzo się martwię bo tak normalnie to faktycznie jest plamienie ale przy wyproznianiu się lub przy robieniu siku troszkę mocniej leci ta krew.. Dopiero jutro mam usg ale już nie mogę wytrzymać bo nie wiem co się dzieje czy to może być poronienie ? Dodam że w tej chwili brzuch mnie nie boli

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę poczekać na diagnostyke obecnie można jedynie zgadywać, proszę być dobrej myśli