Czy plastyka pochwy mi pomoże?

Witam.Mam 24 lata i dwie ciąże za sobą.Rodziłam siłami natury lekko ponad 4 kg dzieci.Po pierwszej ciąży zmagam się z wysilkowym nietrzymaniem moczu.Ponadto moje życie intymne nie przynosi zadnej satysfakcji.Mam też wrażenie jakby scianki pochwy przy parciu lekko sie obsówały. Podczas miesiaczki używam tamponow ktore czesto wypadaja. Zastanawiam sie nad plastyka pochwy i moje pyt czy plastyka pochwy moze wyleczyc ntm. Chcialabym sie tego pozbyc raz na zawsze ..

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze plastyka powinna także zawierać elementy które pomogą na nietrzymanie moczu. Proszę zgłosić się do ginekologa najlepiej ze specjalizacja urologia