Czy plastyka tkanki piersi jest robiona przy wykonywaniu zabiegu resekcji kwadrantu?

.Miałam wykonana resekcje kwadrantu piersi.Czy plastyka tej tkanki jest robiona od razu po wycieciu czy to jakis dodatkowy zabieg? Dziś odebralam wynik hist-pat : fragment miazszu piersi w otoczeniu torbieli naskorkowej objety przewleklym aktywnym naciekiem zapalnym.Jeśli tkanka zostala wycieta to po problemie? Nie bralam antybiotyku bo lekarz wypisal mi antybiotyk ktory mnie uczula i potem stwierdził ze mam nie brac.

Witam
Plastyka robiona jest od razu. Zawsze można skorygować jeśli finalny efekt estetyczny jest niezadowalający. Zapraszam na konsultację 600086240/501784896
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski