Czy plemniki mogą same dostać się do pochwy?

Witam:)
Mam 17 lat. Mam takie pytanie:/
Nie uprawiałam jeszcze nigdy sexu i jestem dziewicą, ale mam stałego partnera z którym raz na jakiś czas zabawiamy się wzajemnie. I jeżeli ostatnio penisem dotknął mnie po narządach płciowych to mam się zacząć bać, że plemniki mogły się same dostać do pochwy i czy mogłam zajść w ciążę?
Od tamtego razu miałam upławy koloru brązowego i już się skończyła, trwały około 2 tygodni, a okres powinnam dostać 10 marca, a mamy 25:(
Strasznie się boję. Mogę prosić o poradę i czy mogłam zajść w ciążę? Proszę o pomoc i odpowiedź:)
Pozdrawiam

Witam!

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w takiej sytuacji jest znikome.
Podczas pobudzenia płciowego z cewki moczowej mężczyzny wydziela się śluz mający ułatwić stosunek. Może zawierać niewielką ilość plemników, przeważnie jednak są one mało ruchliwe lub martwe.

Powinna Pani natomiast zgłosić się do ginekologa w celu ustalenia przyczyny plamień międzymiesiączkowych. Nieregularne miesiączki w tym wieku zwykle nie są niczym niepokojącym. Najbardziej prawdopodobną przyczyną objawów są niewielkie wahania hormonalne, należy jednak to wyjaśnić.