Czy plemniki mogły przeżyć w takich warunkach?

Witam. Ostatnio niepokoi mnie jedna rzecz mianowicie: ponad 24 godz. przed pettingiem z moją dziewczyną, masturbowałem się i miałem dłoń w spermie, wiadomo iż poszedłem umyć ręce, umyłem się cały i zadbałem o swoją higienę. Przed pieszczotami z dziewczyną wykonywałem wiele innych czynności rękoma(praca w kuchni - miałem styczność z różnymi detergentami). I zastanawia mnie jedna rzecz, czy w takim odstępie czasu i wielokrotnym myciu rąk jest możliwość, że mogłem przenieść jakąś tam część nasienia do pochwy mojej dziewczyny przez tą samą dłoń podczas zabawy? Dodam jeszcze, że przebywałem w pomieszczeniach o różnych temp. a moja dziewczyna dostała w ten sam dzień okres (po pieszczotach, jakieś parę godzin). Pytanie może niezbyt poważne, ale mnie to nie daje spokoju, bo dziewczyna jest zaniepokojona wydaje mi się przewrażliwiona. Z góry dziękuję za odpowiedź na moje pytanie.

Witam serdecznie,

Plemniki poza organizmem mogą przeżyć nawet do 18h ale muszą być spełnione odpowiednie wraunki. Należą do nich temperatura 37 stopni Celsjusza oraz wilgotne środowisko. Z Pana opisu wynika,że takie warunki nie zostały spełnione. Dlatego w taki sposób nie można zajść w ciążę.

Pozdrawiam