Czy plemniki mogły się przedostać do pochwy w takiej sytuacji?

Wczoraj uprawiałam seks z moim chłopakiem. Byliśmy zabezpieczeni a do wytrysku doszło na zewnątrz. Po seksie chłopak wytarł się chusteczkami tymi nawilzanymi dla dzieci. Potem wzięłam jego penisa do buzi po jakimś czasie, pozniej po ok dwóch godzinach doszło do seksu analnego bez zabezpieczenia i wytrysk również był na zewnątrz poza moja pochwa ale kilka minut wcześniej przed tym seksem włożył penisa do mojej pochwy bez zabezpieczenia. Czy jest ryzyko ze plemniki dalej były na penisie i dostały się w takiej sytuacji do pochwy?

Dzień dobry,

Na podstawie przedstawionego opisu można stwierdzić, że ryzyko zapłodnienia istnieje, pomimo tego, że, jak Pani napisała, do wytrysku doszło poza pochwą. Należy pamiętać, że podczas wytrysku niewielka część nasienia pozostaje w cewce moczowej, z której może spłynąć podczas podjęcia kolejnego stosunku.

Opisuje Pani sytuację, gdy po wytrysku i wytarciu członka z zewnątrz, partner wprowadził go do pochwy bez zabezpieczenia. Wydaje się więc, że część nasienia, która pozostała w cewce moczowej, mogła spłynąć wprost do pochwy. Trzeba nadmienić, że nie byłoby zagrożenia, gdyby po pierwszym wytrysku partner oddał mocz, którym "wypchnąłby" pozostałe w cewce moczowej pozostałości nasienia.

Powyższy sposób "zabezpieczenia" opisała już Michalina Wisłocka w swojej "Sztuce Kochania", wydanej prawie czterdzieści lat temu, do lektury której, nawiasem mówiąc, zachęcam.

Pozdrawiam
Maciej Rutkowski
https://abovo.bialystok.pl/