Czy płód może dalej się rozwijać, jeśli stwierdzono brak akcji serca?

Witam, stwierdzono tydzień temu brak akcji serca zarodka dziś ten wyrok też potwierdzono znowu jednak ja zauważyłam jakby zmianę wyglądu płodu jakby się zmienił od tamtej pory jakby się rozwinął. Czy to możliwe? Pomocy nie wiem co mam robić

Szanowna Pani, jest to niemożliwe, aczkolwiek może Pani jeszcze raz powtórzyć badanie