Czy płukanie zatok w domu może doprowadzić do jakichś powikłań?

Czy płukanie zatok w domu może doprowadzić do jakichś powikłań? Ja wiem, że pytanie jest niemądre, ale nie umiem płukać zatok, a powinnam podobno. Ta woda zawsze wyleci z zatok w całości, nie zalegnie tam? Jak się tego nauczyć? Mam przewlekłe zapalenie zatok.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza otolaryngologa i kierować się jego zaleceniami .