Czy po 10 latach wegetarianizmu można wrócić do diety mięsnej?

Od 10 lat jestem wegetarianka. Od kilku lat nie jem tez ryb. Raczej z przyczyn etycznych ale wielu posilkow miesnych poprostu bardzo nie lubilam jesc. Od kilku lat mieso mi sie stalo obojetne, nie mam problemow w robieniu miesnych posilkow, krojeniu miesa itd. Lubie zapach z grila i kotletow schabowych. Mysle ze moglabym je nawet zjesc ale nie wiem... Czy po tylu latach mozna wrocic na diete miesna ( chociaz na raz na tydzien zjesc cos miesnego) bez konsekwencji?

Dzień dobry,

oczywiście, że może Pai wrócić na mięsną dietę - ale zaleca się powolne wprowadzanie nowych produktów - tj. rzadko i w małych ilościach.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga