Czy po 18 dniach od stosunku lekarz jest w stanie potwierdzić ciążę?

Witam serdecznie Czy po 18 dniach od stosunku kiedy to okres ostatni mial miejsce 17.11.2014 Lekarz da rade juz wykryc ciaze Wynik testu pozytywny brak miesiaczki zawroty glowy oslabienie bardzo bolesne piersi i lekkie brazowe plamienie dwa dni temu ktore trwalo zaledwie pare godzin i juz nie ma sladu dodam ze pobolewa mnie brzuch momentami takie uczucie jak by mialo mi cos wypasc

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przy takim zaawansowaniu ciąży lekarz może ale nie musi znaleźć pęcherzyk płodowy jednak objawy o których Pani mówi z dużym prawdopodobieństwem świadczą o ciąży. Wskazana jest wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Tak, testy ciążowe lub badanie beta-hCG są w stanie potwierdzić ciążę 14 dni od zapłodnienia.

z poważaniem
Michał Kurek