Czy po 2 latach można zrobić operację przyczepu klatki piersiowej?

Witam. Miałem ok 2 lat temu naderwany mięsień większy klatki w dużym stopniu. Cały czas doskwiera dyskomfort. Brak siły. W tym mięśniu. Czasem bol. Czy jest możliwa operacja przyczepu klatki piersiowej po takim czasie czy juz nic sie nie da zrobić?

Niestety mało danych i nieprecyzyjnie
nie podał Pan ani lokalizacji ani nie opisał ewentualnych deformacji brak tych danych nie daje możliwości prawidłowej odpowiedzi.
Ma Pan do wyboru, albo opisać to dokładnie, albo udać się do lekarza specjalisty ortopedy.