Czy po 9 dniach od założenia implantów zębów można pić alkohol i palić papierosy?

Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące implantów zębowych. Dokładnie 9 dni temu miałam przeprowadzany zabieg. Wprowadzono 2 implanty, wszystko się ładnie goi, praktycznie już nic nie boli.. Od tego czasu nie paliłam papierosów i nie piłam alkoholu, czy można już po tych 9 dniach spożywać alkohol ?

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl