Czy po 9. miesiącach od podania kwasu będę mogła zrobić przeszczep tłuszczu w nos?

Witam. Jestem po pełnej korekcie nosa. Nos jest nieco za mały i łukowaty. Za miesiąc będę go powiększać i wypełniać kwasem hialuronowym. Wiem, że efekt utrzymyje się około rok czasu. Czy po 9 miesiącach od podania kwasu będę mogła zrobć przeszczep tłuszczu w nos, który może dać efekt stały?

Dziewięć miesięcy po wypełnieniu nosa kwasem hialuronowym można wypełnić go dodatkowo własnym tłuszczem jeżeli będzie taka możliwość. O tym decyduje lekarz kwalifikujący do zabiegu. Oba wypełniacze nie należą do tzw permanentnych i nie można nimi wypełnić tkanek na stałe. Efekty wypełnienia u różnych osób utrzymują się różnie długo. Zwykle wpływa na to wiele czynników -jakość wypełniacza, predyspozycje osobiste, tryb życia, aktywnosść fizyczna, wiek pacjenta,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel