Czy po aborcji mogę być nadal w ciąży?

Czy po aborcji prozniowej ale zle wykonanej moge nadal byc w ciazy? W 14 tc wykonalam zabieg. Minelo 5 i pol tyg.ja nadal nie mam miesiaczki a moj brzuch jest dosyc spory. Dodam ze ok.2 tyg.temu robilam test ciazowy i wyszedl pozytywnie. Bardzo prosze o odp.co jest nie tak bo jest juz pozno a nie chce urodzic jakiegos chorego dziecka bo byla ta aborcja a po dwoch dniach jeszcze rtg.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udac się do ginekologa