Czy po artroskopii można chodzić bez kul?

Witam. Jestem po roku czekania na artroskopie kolana (dokladniej więzadła krzyzowego przedniego i łąkotki w stopniu II). Przed zabiegiem chodzilam na rehabilitację. 4 dni temu odbyła się operacja a ja bez broblemu chodzę bez kul. Czy moge po 4 dobie chodzić bez kul jesli mnie to nie boli? Czy robię zle i powinnam sie do czegos zastosowac? Mam wrazenie ze kule sa mi zbędne i tylko przeszkadzaja, a rehabilitacja wzmacniajaca mięśnie mogła miec na to wplyw. Czego powinnam unikać? Czy moze jednak moge robic to na co pozwala mi ból (a raczej jego brak). Co mogę a czego nie moge? Nie mialam okazji porozmawiac z lekarzem przed wyjsciem ze szpitala i tak naprawde nic nie wiem. A nie chcialabym popsuć cos co było naprawione hah. Pozdrawiam :D

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ortopedy i ustalenie dalszego postepowania bez większej ilości informacji ciężko się wypowiedzieć