Czy po biopsji jądra można zastosować metodę inseminacji domacicznej czy tylko i wyłącznie z biopsji zawsze in vitro?

Witam.partner robił 2razy badania nasienienia w którym wykryto 0 plemnikow.badanie z krwi FSH i inne czynniki płodności wszystko w normie. Badanie usg również nie wykryto żadnych nieprawidłowości. Czy po biopsji jądra można zastosować metodę inseminacji domacicznej czy tylko i wyłącznie z biopsji zawsze in vitro? Bardzo dziękuję za odp.pzdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

zależy od dokładnych wyników, proszę udać się do androloga aby zdecydować o dalszej diagnostyce.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.