Czy po dwóch dniach miesiączki można zajść w ciążę?

Witam.Mam pytanko.czy po 2dniach zakąńczonej miesiączki,bym mogła zajść w ciąże.Bo się kochałam się wtedy z mężem,a już po dwóch dniach zaczął mnie boleć podbrzusze i jajniki,plecy,i cały tydzień mnie bolą ale już nie tak mocno.Czy to by mogły być już objawy ciąży,Czy to jest coś innego?Okres mam 4dni i co 24-25dni.Dziekuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma, ale nie mogę tego wykluczyć.