Czy po dwóch tygodniach szwy powinny same się rozpuścić?

Witam. mialam wyrywana osemke gorna i zalozono mi szwy podobno rozpuszczalne.Pani chirurg powiedziala ze do 2 tyg. powinny sie rozpuscic a minely rowne 2 tygodnie i jeszcze mi siedza.Nie mam mozliwosci zobaczyc lusterkiem w jakim one sa w stanie.Co robic?isc zeby mi chirurg zdjął czy jeszcze pare dni poczekac?

Witam, nic się nie stanie jeśli Pani poczeka jeszcze kilka dni. Natomiast jeśli te szwy przeszkadzają to proszę udać się do lekarza i bez problemu zostaną one usunięte.