Czy po ewentualnym leczeniu mogłabym na te zęby wykonać korony?

Witam, mam 24 lata i problem z 4 przednimi zębami. Mają nienaturalną białą poświatę oraz w dwóch zauważyłam dosyć duże ubytki szkliwa (z kolorem żółtawym) i małe dziury próchnicowe. Zgłosiłam się do lekarza jednak on nie powiedział co dokładnie należy zrobić by zęby wróciły do normy. Zastanawiam się też, czy po ewentualnym leczeniu mogłabym na te zęby wykonać korony?

Witam,

Konieczne jest badanie w gabinecie. Z opisu mogę stwierdzić, że korony są ostatecznością, jedynie w przypadku bardzo dużych ubytków i utraty tkanek zęba. W pierwszej kolejności należy rozważyć odbudowy kompozytowe i licówki ceramiczne. Pozdrawiam, lek. dent. Tomasz Herczakowski