Czy po fenestracji torbieli można zajść w ciążę?

mam takie pytanie, 4 lata temu miałam cesarke i miałam fenestracje torbieli lewego jajnika. czy moge po tym normalnie zajść w ciąże czy musze się leczyć??

Witam serdecznie. Sam fakt przeprowadzenia wspomnianych procedur w przeszłości nie musi oznaczać konieczności wspomagania rozrodu obecnie. Bez przeciwwskazań można starać się o dziecko.