Czy po kaszlu może powiększyć się zgrubienie tkanki podskórnej po operacji przepukliny pachwinowej?

Mam pytanie czy po kaszlu może powiększyć się zgrubienie tkanki podskórnej po operacji przepukliny pachwinowej?Dodam że od zabiegu jest już ponad 2 miesiące.

Nie wiem jakiej wielkości była przepuklina , jaką metodą operowana , jaki był efekt operacji - nie mogę więc odpowiedzieć - proszę koniecznie zgłosić się do operatora !!! z.ż

Witam.
Najrozsądniej będzie udać się do operatora. Może to być prawidłowy proces przebudowy blizny, a może to być wznowa. Ale musi to ocenić operator. Nie da się tego ocenić przez Internet. Pozdrawiam i życzę zdrowia.