Czy po każdym leczeniu kanałowym ząb staje się siny?

Witam. Mam obecnie leczoną kanalowo dwójkę. Czy zawsze po leczeniu kanalowym ząb robi się siny?

Dzień dobry,nie zawsze,nie jest to regułą. Używane obecne materiały i metody leczenia minimalizują ryzyko przebarwień jednak może sie tak zdarzyć, że ząb bedzie mial kolor lekko inny niż zęby sąsiednie. Gdy taka sytuacja nastąpi przebarwiony ząb można wybielić.