Czy po kilku latach przerwy można ponownie założyć ten sam aparat nazębny?

Witam. Mam nietypowy problem- gdy miałem 13 lat, nosiłem zdejmowany aparat na zęby. Niestety, leczenia zaprzestałem gdyż jako dziecko nie chciałem go nosić. Teraz mam 17 lat i czy założenie ponownie tego samego aparatu, który leży już 4 lata w szafce, skutkowałoby bardziej krzywym zgryzem czy zęby by się jednak wyprostowały?

Witam.Trzeba dzialac teraz ,wychodzac z obecnej sytuacji,ktora sie zmienila i nie konecznie poprzedni plan leczenia musi byc taki sam.Pozdrawiam.