Czy po krwawieniu we wczesnej ciąży należy niezwłocznie udać się do lekarza?
Byłam w 7tc dziś nad ranem miałam ciągły ból podbrzusza i dostałam okresu i wyleciały do toalety liczne skrzepy krwi. Za 4 dni mam wizytę u ginekologa czy mogę na nią czekać? Nie chciałabym być czyszczona w szpitalu.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruję udać się do ginekologa tak szybko, jak to tylko możliwe. Pozdrawiam!