Czy po kuracji mogę użyć peelingów do zlikwidowania tych zmian?

Witam. Od 8 miesięcy leczę się izotretynoiną. Przyjęłam już 170mg /kg przy wadze 58kg. Do dziś pozostało mi kilka zaskórników, a stany zapalne nie pojawiają się od około 4 miesięcy. Czy to oznacza że leczenie nie jest skuteczne? Czy po kuracji mogę użyć peelingów do zlikwidowania tych zmian?

Po leczeniu trądziku izotretynoiną mogą pozostać lub pojawiać się drobne zaskórniki. Można po konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej czy dermatologa wykonywać peelingi na tę skórę ale pamietać warto ,że od kuracji doustnej musi minąć min 6 miesięcy,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel