Czy po laseroterapii mogą pojawić się pajączki?

Mialam wykonany zabieg laseroterapii z uzupelniajaca skleroterapia kompresyjna czy po po tym zabiegu moga pojawic sie nowe zylki, pajaczki? czy jest to normalne. Nogi mnie nie bolą .

Najczęstsze pytanie, jakie zadają mi Pacjentki przed skleroterapią. Nie są to nowe pajączki, tylko stały się bardziej widoczne, bo żylaki, poszerzone żyły sieciowe i wenulektazje zostały zamknięte podczas zabiegu. Spokojnie może Pani , również laserowo (najlepiej laserem Nd:Yag), skorygować teleagniektazje i cieszyć się ładnymi nogami.