Czy po laserowym zamknięciu naczynek skóra przestanie czerwienić się?

Czy po laserowym zamknięciu naczynek skóra przestanie szczypać/piec/ czerwienić się ?

Prosze dopytać się lekarza wykonującego zabieg, nie wiemy jakim laserem był wykonany zabieg czy to był zabieg zamykający naczynia czy wyciszający rumień?

NIe. Po serii zabiegów laserem z powodu rumienia, być może. A jeśli ma Pan i teleangiektazje, i rumień, należy najpierw zamknąć naczynka, potem robić zabiegi mające na celu zniwelowanie rumienia.