Czy po masturbacji analnej mężczyzny odbyt wróci do początkowej formy?

Czy po masturbacji analnej mężczyzny odbyt wróci do początkowej formy? czy będzie "rozjechany" na boki? Przepraszam za słownictwo :)

Dzień dobry!

Podczas seksu/ masturbacji analnej istnieje ryzyko uszkodzeń. Bardzo duża grupa ludzi stosuje jednak takie pieszczoty bez uszczerbku na zdrowiu. Ściany odbytu są mniej elastyczna niż pochwa, a siła mięśnia zwieracza odbytu jest duża, stąd ważne jest stopniowe zbieranie doświadczeń, nauka rozluźniania, osiągnięcie odpowiedniego stopnia podniecenia, dodatkowa lubrykacja itp.

Pozdrawiam!