Czy po masturbacji mogło dojść do zapłodnienia?

Witam,
masturbowałem się, jestem chłopakiem, do orgazmu nie doszedłem, mogłem mieć na palcu plemniki? Po około 5 minutach palec wsadziłem do pochwy dziewczyny, czy mogło dojść do zapłodnienia?

Witam serdecznie,
w czasie pobudzenia seksualnego dochodzi do wydzielania się preejakulatu. Może on zawierać plemniki. Plemniki poza organizmem są w stanie przeżyć nawet 18 godz., ale muszą być spełnione odpowiednie warunki, czyli temperatura 37 stopni Celsjusza oraz wilgotne środowisko. Jeżeli takie warunki były spełnione, to jest szansa przeniesienia plemników, a co za tym idzie zapłodnienia.
Pozdrawiam