Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 1 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po mieszance leków Teraflu, Ibupromu i Sinupredu może nastąpić reakcja organizmu?

Czy po mieszance leków teraflu i ibupromu i sinupredu może nastąpić reakcja organizmu ze człowiek przestaje na chwilę kontaktować? Podczas jazdy autem mój maz stracił świadomość na chwilę i nic nie pamięta....
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Na co uważać, zażywając antybiotyki?

Antybiotyki to preparaty, które z jednej strony mają nam pomóc przezwyciężyć groźne bakterie, a z drugiej - znacznie osłabiają całą naszą odporność. Obejrzyj film i dowiedz się, na co uważać zażywając antybiotyki.

Lek PaweĹ Szadkowski
Lek PaweĹ Szadkowski

Theraflu zawiera feniraminę, która jest lekiem przeciwhistaminowym i daltego w ulotce jest taka informacja: 'Lek Theraflu ExtraGRIP może powodować senność. W związku z tym pacjent powinien zachować ostrożność w trakcie prowadzenia pojazdów, obsługiwania maszyn lub wykonywania innych prac wymagających sprawności psychofizycznej.' Każdy może inaczej reagować na leki przeciwhistaminowe, jednakże udałbym się do lekarza pierwszego kontaktu w celu pełnej oceny klinicznej, ponieważ utrata świadomości jest niepokojącym objawem.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy