Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 5 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po odstawieniu fluanxolu i zolafrenu wszystko wróci do normy?

Dzień dobry Po ponad 3 latach zdiagnozowano u mnie chorobę afektywną dwubiegunową. W celu uniknięcia manii zacząłem brać od ponad dwóch miesięcy zolafren, który za tydzień mam odstawić. Przez pierwszy miesiąc brałem dawkę 10 mg, z czasem została ona zmniejszona do 2,5 mg. Oprócz tego biorę też lek fluanxol w dawce 1 mg. Od 4 dni wg zalecenia lekarza zacząłem brać lek normotymiczny lamitrin. Fluanxol mam brać jeszcze miesiąc. Moje funkcje seksualne znacznie uległy pogorszeniu, mam problemy ze wzwodem. Mam pytanie czy może być to spowodowane braniem fluanxolu oraz zolafrenu. Czy po odstawieniu fluanxolu i zolafrenu wszystko wróci do normy ?
MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu

Wpływ depresji na życie seksualne

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy depresją a życiem seksualnym.

Dzień Dobry Panu,

Przedstawiony przez Pana niepokojący symptom, jest wskazaniem do skonsultowania, z Lekarzem prowadzącym Pana, który zna Pana i Pana historię leczenia.

Serdeczności i pomyślności Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy