Czy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych można szybko zajść w ciążę?

czy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnch mozna szybko zajsc w ciaze miesiaczke mialam 6 wrzessnia i byla skapa raz lecialo raz nie

Lek. Marta Gryszkiewicz

Po 3 miesiącach od zaprzestania brania antykoncepcji, szanse na ciążę są takie same jakby nigdy nie przyjmowała Pani antykoncepcji hormonalnej.