Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych powrócą obfite krwawienia?

Witam, od ponad 15 miesięcy stosuje antykoncepcje Naraya plus, powód bardzo obfite krwawienia i rozlegulowany cykl. Czuję się po nich bardzo dobrze i krwawienie z odstawienia jest słabe i krótsze. Moje pytanie brzmi czy mogę odstawic te tabletki po takim czasie i czy krwawienia będą w miare słabe czy raczej powrócą obfite miesiączki dziękuję
KOBIETA, 32 LAT 10 miesięcy temu

Naturalne metody unikania ciąży

Lek. Aleksandra Witkowska Stażysta/Rezydent, Warszawa
79 poziom zaufania

Może Pani zawsze odstawić tabletki antykoncepcyjne, najlepiej po przyjęciu pełnego opakowania.
Krwawienia i objawy mogą niestety powrócić.

pozdrawiam

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety