Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 4 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych stan cery się pogorszy?

Witam, mam problem dotyczący antykoncepcji hormonalnej, biorę tabletki okolo 3 lat. Przed jak i w trakcie ich brania nie miałam żadnych problemów z cera. Moje samopoczucie tez w znacznym stopniu sie nie pogorszylo oprócz częstego bólu głowy. Zdecydowalam odstawić hormony. Moje pytanie jest takie czy po odstawieniu możliwe są zmiany stanu cery czy wypadanie włosów? Bardzo się tego obawiam. Prosze o odpowiedz.
KOBIETA, 24 LAT 10 miesięcy temu

Czym są piegi?

Są przyczyną kompleksów, chociaż wiele kobiet traktuje je jako swój największy atut. Piegi - bo o nich mowa mogą być błogosławieństwem lub przekleństwem. A czym tak naprawdę są piegi? Obejrzyj film i dowiedz się tego.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety