Czy po operacji jest szansa, że moja seksualność wróci do normy?

Mam 52 lata mam przepuklinę pachwinową i pępkowo od jakiegoś czasu zacząłem mieć problem z erekcją czy może to miec zwiazek z przepukliną pachwinową.Niedlugo mam operacje i boje Czy po operacji jest szansa że moja sexualnosc wróci do normy czy moze jest to juz kwestia wieku ( chociaz nie czuje sie staro) prosze o pomoc w wyjaśnieniu moich niepokoi

Niestety problem z potencją raczej nie jest związany z obecnością przepuklin. Radziłbym w tej sprawie skonsultować się z urologiem, gdyż problemy mogą mieć już związek ze starzejącym się układem płciowym. Może zażywa Pan jakieś leki zaburzające potencję (np. na nadciśnienie)?