Czy po operacji można dostać się do wojska?

Witam, w niedługim czasie poddam się badaniom lekarskim do zawodowej służby wojskowej. Moje pytanie dotyczy dwóch operacji które przeszedłem, mianowicie operacja lecząca niedrożność jelit oraz operacja prawej ręki po złamaniu kości przedramienia. Czy te operacje moga miec wpływ na niezdolność kandydata do zawodowej służby wojskowej ?

Dobry wieczór,
Co do jelita to trudno mi się wypowiadać
Co do przedramienia to jeżeli już minął odległy czas i nie ma żadnych ubytków w funkcji to raczej nie stanowi to p/wskazań do służby.
Pozdrawiam