Czy po operacji odcinka lędżwiowego powinno się nosić pas stabilizujący?

czy po operacji odcinka lędżwiowego powinno się nosić pas stabilizujący mój lekarz nic o tym nie mówił słowem miałem L4/L5 i S1 ucisk nerwu worek oponowy lewa strona mam problemy po zabiegu z chodzeniem równowaga nie pewne kroki jak by obie noki były lekko odrętwiałe ból w okolicy s1 piecze z promieniowaniem do pośladka nie mogę zakładać lewej noki na prawą bo strasznie boli ciągnie lekko nie panuje nad krokami wręcz boje się chodzić bo wygląda to fatalnie samoczynnie drży lewa noga wstając muszę po wstaniu jak by wstrząsnąć mięśniami łapią mnie skurcze

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana. wizyta u lekarza wykonującego zabieg i dalsza diagnostyka po bezpośredniej ocenie stanu klinicznego