Czy po operacji pęcherzyka żółciowego mogą wypadać rzęsy?

Dzień dobry Czeka mnie operacja laparoskopowa pęcherzyka żółciowego w znieczuleniu ogólnym, Czy po takiej operacji mogą mi wypadać rzęsy albo brwi? Jestem kobietą i boję się takiego powikłania estetycznego . Czy jest to w ogóle możliwe? Wydaje mi się że nie , gdyz odpowiednia dawka leku podczas znieczulenia ogólnego raczej nie powinna spowodowac utraty rzęs i brwi, czy to prawda? Czy powinnam się tym martwić czy nie ?Dziękuję za odpowiedz Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proszę kierować się zaleceniami lekarza zlecającego zabieg. lekarz tłumaczący zabieg weźmie zgodę na zabieg gdzie będą wymienione możliwe powikłania.