Czy po operacji powiększania piersi implantami naprawdę w końcu będą symetryczne?

Witam. Od kiedy w pełni osiągnęłam dojrzałość fizyczną mam pewien problem, a mianowicie widoczną asymetrię piersi. Jedna pierś jest mniejsza od drugiej o około dwa rozmiary. Wiem, że jedyny ratunek to operacja plastyczna. Jednak zastanawia mnie to, czy po operacji powiększania piersi implantami naprawdę w końcu będą symetryczne? Zabieg jest ten dosyć kosztowny ale jest jedynym ratunkiem dla zdrowia psychicznego, ponieważ defekt ten jest bardzo przygnębiający. Dziękuję za odpowiedź.

Szanowna Pani,
dziękuję za pytanie, dopasowanie kształtu i wielkości piersi jest kwestią wymagającą dużego doświadczenia od chirurga i to nie tylko w powiększaniu piersi również w innych technikach plastyki piersi.
Najprościej i najszybciej uzyskać może Pani odpowiedź na Pani pytanie jedynie w trakcie konsultacji gdy jest możliwość zbadania piersi .
Gdy znajdzie Pani swoje powody na uzyskanie szczegółowych informacji zapraszam na konsultację do Timeless kontakt do recepcji 508 713 484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej