Czy po perforacji ucha mogę rodzić naturalnie?

Dobry wieczor ja mam takie pytanie rok temu miałam robiana perferacje ucha prawego ! Ucho często mnie boli kuje mam cały czas jakieś szumy dźwięku itp a jestem w 4 miesiącu ciąży i mam takie pytanie czy ja mogę rodzić naturalnie ? Czy ja muszę gdzieś się udać z tym uchem czy po prostu to tak na być proszę o pilną odpowiedź z góry dziękuję

Masz blisko, przyjedź. Muszę to ucho ocenić sam. Być może że w trakcie parcia porodowego dojdzie do perforacji operowanej błony bebenkowej. Byc może wymagasz porodu cięciem cesarskim