Czy po pettingu i preejakulacie na rękach mogło dojść do zapłodnienia?

Witam, jakieś 2 tygodnie temu uprawiałam z chłopakiem petting. Nie dotykał on sam siebie jednak dotknął mojej ręki gdzie mógł znajdować się preejakulat. Chłopak mówi że myl wtedy ręce. Mój okres spóźnia się już parę dni. Zawsze miałam co 28 dni,a od paru miesięcy 32-34, ale dalej okresu nie ma. Może to wynik stresu? Miałam wiele kłótni i stresowych sytuacji jak ta. AleZakładając że preejakulat znajdował się na jego rękach czy mogło dojść do ciąży? Czy opóźnienie miesiączki jest wynikiem stresu?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie jest to wynik stresu. Prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo niskie.