Czy po plastyce wargi bez problemów będę mogła urodzić dziecko naturalnie?

Mam powiększoną jedną wargę sromową mniejszą i przeszkadza mi to w życiu. I mam takie pytanie czy po plastyce tej wargi bez problemów będę mogła urodzić dziecko naturalnie bez żadnych komplikacji i czy np. ta warga nie ulegnie zdeformowaniu? Mam już 1 dziecko i chciałabym za pare lat mieć drugie i nie wiem czy poczekać aż urodzę 2 czy mogę zrobić zabieg jak najszybciej.

Dobry wieczór,
proszę się z tym problemem udać do lekarza zajmującego się ginekologią estetyczną. Korektę wargi sromowej można wykonać chirurgicznie lub laserowo / w zależności od możliwości i preferencji lekarza/. Jeżeli za parę lat chce Pani mieć drugie dziecko to nie powinno to stanowić problemu. Pozdrawiam!