Czy po plexerze mogę poddać się plastyce powiek?

czy po plexerze który mialam wykonany 13.03.2017 moge poddać się platyce powiek dolnych?poz.g

Witam. Czyli jest Pani niezadowolony a z lasera? Tak czy inaczej zmiany po laserze jeszcze trwają proponuję wrócić do sprawy operacji za 3 miesiące. Czy ma Pani przepukline oczodolową z tłuszczu? Czy jest Pani szczupła czy odwrotnie? Myślę że nawet chirurg plastyk by jeszcze nie operowac os razu. Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, działanie PLEXER polega na zastosowaniu łuku elektrycznego. Miejscowo występująca wysoka temperatura skutkuje „odparowaniem” zmian z powierzchni skóry. Czynnikiem aktywnym, jest plazma – rodzaj zjonizowanej materii przypominającej stanem skupienia gaz. Plazma działa punktowo, dokładnie w leczonym miejscu, bez zbędnego oddziaływania na otaczające je zdrowe tkanki, i co szczególnie ważne, bez naruszania głębszych warstw skóry. Dlatego nie widzę przeciwskazań do wykonania plastyki powiek dolnych, oczywiście tylko wówczas jeśli są do niej wskazania. Ocenę wskazań do zabiegu wykonuje lekarz wykonujący takie zabiegi na wizycie kwalifikacyjnej. Pozdrawiam Bartłomiej Kałużny.