Czy po porodzie okres jest regularny?

Czy po porodzie okres jest regularny? Urodziłam 5msc temu i miałam już dwie miesiączki, pierwsza trzy dni (zazwyczaj trwał 7 dni), następny 7 po półtora msc (zazwyczaj był co 30dni),teraz też już półtora msc czekam. Od kilku dni boli mnie punktowo z prawej strony podbrzusza promieniuje w biodro i krzyż. Czy to może być związane z miesiączką (krzyż bolał mnie bardzo sporadycznie przy okresie, zazwyczaj miałam ból podbrzusza).

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć